Únor 2010

lesklé legíny !!! (latex)

28. února 2010 v 10:00 | Kary |  trendy
Ahoj …. Pořídila sis asi před rokem lesklé legíny v letexu ?... a bojíš se je vzít na sebe protože to není trendy ? ne to se mýlíš honem je vytáhni nebo si nějaké pořiď =D
Trápí tě postava ? neřeš to =))) bud same sebou a na svoje stehna zapomen

hojky se ještě uvidí =DDDD =PPP

28. února 2010 v 9:49
Čau všem co čtou pár slov :) takže asi přidám pár článku aby tady nebylo sucho a pak se uvidí co bude v tejdnu ....

Víme jak letos na džíny – trhejte, párejte a ničte do dokonalosti!

27. února 2010 v 11:19 | Kary |  news-styl
Roztrhané džíny se objevují neustále, ale rozhodně ne v tak velkém množství, jak tomu je letos. Naposledy jsme se s tímto trendem mohli setkat v kolekci Kate Moss pro TopShop z roku 2008. Tehdy se však roztrhané džíny nedočkaly takového zájmu od zákaznic, než se předpokládalo. Každopádně, kolekce Kate Moss jistě přinejmenším znovu odstartovala zájem o tento trend. Už loni se v kolekcích opět roztrhané džínsy objevily, ale kolekce pro jaro a léto 2010 jsou jich skutečně plné.


Květinové šaty

27. února 2010 v 11:09 | Kary |  trendy
Je to dokolané !! nemůžu z nich spustit oči diky bohu že i já si je koupila jsou skvělé chci další =D


načka Alexander McQueen bude pokračovat – Gucci Group ji podrží!

27. února 2010 v 10:59 | Kary |  news-styl
ee Alexander McQueen dokázal během svého působení ve značce Alexander McQueen, jejíž 51% podíl prodal v roce 2001 módnímu gigantu Gucci Group, vytvořit tak osobitý originální styl módy, že si lze jen stěží představit, že jej někdo dokáže nahradit.


Avšak vlastník kontrolního podílu, společnost Gucci Group, si myslí něco jiné. "Věříme v budoucnost značky", říká Robert Polet, prezident a generální ředitel společnosti Gucci Group. Polet se s McQueenem setkal pár týdnů před jeho smrtí. "Byl velmi pyšný na to, co se mu podařilo vytvořit. Bavili jsme se o pokroku značky v Londýně, Lee měl konečně pocit, že za sebou zanechal odkaz, na kterém spoustu let pracoval", dodal. A ačkoli je designér, jakým je McQueen nenahraditelný, Gucci vezme značku pod svá křídla a umožní tak pokračovat svědectví o McQueenově nevídaném talentu.

Tržní odhad zisků značky Alexander McQueen se pohybuje okolo sto milionů dolarů ročně, a to je další hodně dobrý důvod, proč v tvorbě módě pokračovat. Značka prozatím nepocítila potíže spojené s celosvětovou finanční krizí. Poklesy zisků byly v minulosti jen nepatrné, maximálně v horizontu několika málo procent. Mnohem lepší výsledky podnikání byly poslední dobou zaznamenány ve Spojených státech, v Evropě si značka Alexander McQueen drží přibližně stejnou úroveň oblíbenosti.

Gucci Group se bude snažit značku pozvednout ještě výše, primárně, co se týká expandování i v jiných světových zemích. Pozornost bude mnohem více zaměřena na asijské státy, kde se oblečení McQueena dostává do povědomí zákazníků mnohem pomaleji. Kromě značky Alexannder McQueen patří do portfolia Gucci Group také značky Ballenciaga, Bottega Veneta, Boucheron, Gucci, Sergio Rossi, Stella McCartney a Yves Sain Lauren.

Ale to neee

21. února 2010 v 9:40 | Kary
To snad ani nemyslí vážně konec prázek neee :/

Kirkwoodovy boty opět šokují – tentokrát jej popadla hadí mánie!

20. února 2010 v 10:49 | Kary |  shoes hottest
Nicholas Kirkwood patří mezi mistry svého řemesla. Dokazuje to i nejnovější kolekce, ve které namixoval zářivé barvy a exotické materiály a z v podstatě jednoho střihu bot tak vytvořil kolekci doslova lámající srdce a lahodící oku.


Kirkwoodovy boty nejsou doplňkem outfitů. Jsou dominujícím prvkem a zaslouží si, aby je jejich nositelka nechala vyniknout. Perfektní tvar má ohromující, přes 12 cm vysoké podpatky, a designovú platformu alespoň trochu ulehčující chůzi v těchto botách. Připomínají spíše dílo mistra sochaře, než obyčejné boty.

Boty Nicholase Kirkwooda milují všichni fashionfillové i celebrity. Kráčí se v nich po červeném koberci a ty z poslední kolekce určitě nebudou výjimkou. Zamilovala jste se do nich také a teď jen přemýšlíte, kde a za kolik si takovou nádheru můžete pořídit? Koupíte je v zahraničí, dnes již snadno i přes internetové shopy. Cena ale není malá - Kirkwoodovy boty se prodávají v cenových relacích od 300 do 700 dolarů. A tyto z poslední kolekce budou patřit určitě k těm dražším.
by : moda

Christian Dior – módní guru 50. let

20. února 2010 v 10:40 | Kary |  návrhářimody
New Look byla ve znamení módní linie X a vytvářela iluzi přesýpacích hodin. Po této senzaci - nadýchané nádheře s nylonovou spodničkou - ženy dychtivě sáhly. S radostí se zahalovaly do několika desítek metrů látek a opět si začaly stahovat pas korzetem jako na přelomu století. O rok později založil Christian Dior kosmetickou továrnu, která další rok přišla na trh s parfémy Miss Dior a Diorissimo.

V době, kdy začal "hospodářský zázrak" a objevila se i střední společenská vrstva, která kopírovala v oblékání styl bohatých, se Diorovo jméno se stalo symbolem přepychu a elegance. K tomu jí pomohly tři důležití pomocníci: obchodní domy, umělá vlákna a nový trend zvaný konfekce.

Kolekce Saloon vás oblékne do kovbojského stylu

19. února 2010 v 13:00 | Kary |  news-styl
U značky TopShop bývá zvykem, že téměř v každé ze svých kolekcí představí několik modelů inspirovaných ve stylu "saloon" anebo jestli chcete "kovbojském". I v té aktuální převládají jako obvykle přírodní barvy, mezi nimiž hraje hlavních rolí béžová, další odstíny hnědé a modrá. Nebojte se sáhnout ani po černé. Oblečení i doplňky jsou směsicí kovbojského stylu v kombinaci s elegancí.

pruhové boty na podpatku

19. února 2010 v 12:50 | Kary |  stylové
Boty s pruhy frčí .. bohatě stačí jeden proužek ale je výhodou mít víc je to ve stylu gladiátorském a je to velmi trendy ..


chybící špička bot

19. února 2010 v 12:40 | Kary |  stylové
Zvolíš-li jakýkoli typ boty bez špičky budeš trendy … Nemáš takové boty ? Honem si nějaké pořiď ty budou trendy další a další rok jsou velmi praktické a vypadají skvěle …
Jestli ti dělá problém styl a móda i při vybíraní bot můžeš poprosit svou kamarádku nebo se poptat mě….

Buďte nepřehlédnutelná – zaměřte se na futuristický styl se sportovními detaily!

19. února 2010 v 12:30 | Kary |  news-styl
Styl Downtown vás dostane do centra dění. Buďte odvážná, sexy a šik! Pokud toužíte po něčem odvážnějším, po stylu, který se velmi liší od toho, co se běžně nosí a na ulici chcete vypadat mnohem rázněji a rozhodně ne jako šedá myška, pak je styl Downtown jako tvořený právě pro vás. Obsahuje totiž mnohem odvážnější střihy, které v jiných částech kolekce neuvidíte. Často se zde objevuje motiv kůže, sukně, kalhoty i bundy v provedení černé kůže a navíc ještě velmi přiléha.


Boty : kotníkové kozačky

19. února 2010 v 12:20 | Kary |  myshoes
Boty :
kotníkové kozačky

Vztah : Nové skoro nenošená. Mám je ráda
Barva : Tmavě fialová
Značka : Muaca Muaca
Výška podpatku : 12 cm
Velikost : 40
Koupeno : přes internet
Ozdoba : na zadní části pracka s kamínky
Popis : Jsou velice příjemné na nošení, mají zip a pracku .


Marc Jacobs – návrhář, který má talent na všechno!

19. února 2010 v 8:20 | Kary |  návrhářimody
Marc Jacobs má přirozený talent na jakoukoliv módu, bez rozdílu, jestli jde o módu pro ženy či muže. Dokáže se proměnit jako chameleón a vytvořit model pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Jacobs na to prostě má a jeho úspěšně "nastartovaná" kariéra ještě zdaleka nekončí!

Marc Jacobs, talent, který hýbe světem


Módní návrhář Marc Jacobs se narodil v New Yorku, 9. dubna 1963. Po úspěšném absolvování střední školy umění a designu v roce 1981, začal studovat vysokou školu zaměřenou na módní návrhářství.

Jako jeden z mála studentů dosahoval těch nejlepších výsledků a slovíčko stipendium mu nikdy nebylo cizí. Několikrát také získal ocenění "student roku".

Jean Paul Gaultier: král francouzské módy

19. února 2010 v 8:10 | Kary |  návrhářimody

Jean Paul Gaultier a počátky tvorby

Jean Paul projevil zájem o módu a módní průmysl již ve velmi útlém věku. Skici a návrhy, které tvořil již ve školních lavicích, sklízely pozornost spolužáků i učitelů. Jean Paul však ve skutečnosti nikdy neabsolvoval návrhářkou školu, přesto se díky vrozenému talentu a zájmu stal středem pozornosti pro budoucí vývoj módy. V roce 1970 si jeho návrhů všiml Pierre Cardin, který odstartoval Gaultierovu "módní kariéru".