Oblečete se jako dívka z anglického venkova

14. února 2010 v 9:03 | Kary |  news-styl
Pastelové barva a květinové potisky vám přenesou letní náladu již brzy na jaře, kde se příroda a zahrádky pouze začínají probouzet. Nasajte energii pomocí nového stylového outfitu ve stylu dívky z anglického venkova. Inspiraci v kombinaci s posledními módními hity můžete najít v kolekci anglické módní autority TopShop: Meadow.

Jak již napovídá název, Meadow je další tematickou částí aktuální kolekce TopShop, zaměřenou především na přírodu. Najdete zde spoustu volných outfitů, převážně pak topů, jejichž součástí jsou větší či menší potisky ve stylu typických jarních a letních motivů. Nelze přehlédnout také prvek, který se v jiných částích kolekce téměř nevyskytuje, a to jsou přechodové barvy. Díky tomuto prvku je Meadow mnohem veselejší než všechny ostatní části. Často se objevuje bílá barva v kombinaci s výraznějšími, například červenou, což je skvělá kombinace, která se pro jaro a léto maximálně hodí.
Květinové i abstraktní vzory v kombinaci s volnými střihy navozují atmosféru hravosti, tepla a působí velmi přátelsky. Některé modely šatů v romantickém stylu nelze přehlédnout. Ostatně, posuďte samy.

O kolekcích TopShop

Módní značka TopShop představila opět novou dámskou kolekci pro jaro 2010. Obsahuje čtyři tematické části: Parisienne, Saloon, Meadow a Downtown, které se vždy liší svým stylem. TopShop opět myslel na všechny potenciální zákaznice každého věku, postavy i stylu. Seznamte s dalšími aktuálními kolekcemi:

by : moda

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.